Pārveidojiet savu iepakojumu

Esiet laipni lūgti Stora Enso DizainaStudijā – vietā, kur mūsu kopīgā sadarbībā dzimst rītdienas iepakojuma risinājumi

DizainaStudijā jūs būsiet vēl vairāk iesaistīts iepakojuma dizaina tapšanā

DizainaStudijā jūs būsiet vēl vairāk iesaistīts iepakojuma dizaina tapšanā. Kopīgi ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un jūsu ekspertiem tiek realizētas jaunu un konkrētu iepakojumu risinājumu idejas.

Semināriem DizainaStudijā ir saplānota norises gaita, nekas nav atstāts nejaušības varā.

Rūpnieciskais dizains

Būtībā jebkurš dizains ir paredzēts, lai pelnītu naudu un šajā ziņā iepakojuma dizains ne ar ko neatšķiras no citiem. Viena no svarīgākajām iepakojuma dizaina īpašībām, kas tiek radīta DizainaStudijā ir, lai tas būtu ērti izmantojams jūsu ražošanas un biznesa vajadzībām - tam vienlaicīgi jāpalīdz jums ietaupīt un pelnīt naudu.

Iedvesmojoši piemēri un cilvēki

Lai palīdzētu rasties jaunām idejām, mēs nodrošinām pieeju visam mūsu produktu portfelim, kā arī meklējam paraugus no pasaules iepakojuma risinājumiem. Palīdzēs arī Stora Enso grupas zināšanas par izmantojamā materiāla īpašībām.

Šobrīd pasaulē Stora Enso Packaging strādā vairāk nekā 80 dizaineri un to daudzums aizvien pieaug, veidojot jaunas Dizaina Studijas.

Uzziniet par patērētāju rītdienas vajadzībām

Viena no svarīgām DizainaStudijas semināra daļām ir veltīta tam, lai saprastu- kā pielāgoties mainīgajām patērētāja vajadzībām un paradumiem. Mūsdienās iepakojums aizvien vairāk un vairāk veic pārdevēja darbu - un zīmoli, kas to ņem vērā, būs veiksminieki.

Jaunas tehnoloģijas

Pateicoties jaunākajām apdrukas un jaunajām tehnoloģijām, iespējas ar iepakojuma starpniecību sazināties ar patērētāju ir lielākas nekā jebkad agrāk. Piemēram, QR koda drukāšana uz iepakojuma.

Papildus saziņai ar patērētāju, iepakojumam jāveicina pozitīva izmantošanas pieredze; tādas darbības kā pārvietošana, uzglabāšana un atbrīvošanās no izmantotā iepakojuma ir jāņem vērā jau iepakojuma skices veidošanas etapā. Visi šie jautājumi DizainaStudijā tiks apskatīti, izanalizēti un pārvērsti par veiksmīgu iepakojuma risinājumu.