Iepakojuma procesa automatizācija un racionalizācija

Pārdomāts, augstas kvalitātes iepakojums ir labs sākums. Tam seko jautājums- kā šo iepakojumu efektīvi piepildīt. Mēs, Stora Enso Packaging, gadu desmitiem esam strādājuši ar iepakošanas automatizācijas projektiem, un tādēļ šodien mums ir pa spēkam atrisināt gandrīz jebkuru izaicinājumu iepakojuma automatizācijas jomā.

Pakošanas un kastu formēšanas moduļi parasti veido automātiskās pakošanas līnijas pamatu. Lielākām sistēmām mēs varam pievienot papildus moduļus, vadoties no jūsu prasībām.

Līgums par visu projektu jau pašā sākumā

“jūsu produktam piemērota iepakošanas koncepcija”

Ja jūs interesējaties par visa pakošanas procesa automatizāciju, mēs šādu projektu vienmēr sākam ar visu jūsu procesu analīzi. Pamatojoties uz to, mūsu projektu inženieri var izstrādāt iepakojuma koncepciju, kas atbilst jūsu produktam un konkrētai telpai, kur iekārta atradīsies.

Pirms jebkura no jūsu izvēlētajām iekārtām tiks uzstādīta, jums būs iespēja redzēt kā Jūsu iekārta darbosies detalizētu zīmējumu un simulāciju 3D formāta veidā. Kad iekārta ir gatava, tiek veikti pārbaudes darbi kopīgi ar jums un jūsu iekārtu operatoriem. Šī iespēja nodrošina ātrāku iekārtas uzstādīšanu ražotnē.

Esam pilnībā atbildīgi par jūsu iepakojuma plūsmu

Lielais vairums mūsu klientu ir sapratuši, kādas priekšrocības dod tas, ka mēs piegādājam gan gofrētā kartona iepakojumu, gan automātiskās pakošanas iekārtas.

Pakošanas iekārtu operatoru apmācība

Lai gan ar mūsu iepakošanas iekārtām ir relatīvi viegli rīkoties, operatoriem nepieciešama zināma apmācība, lai varētu maksimāli izmantot to dažādās funkcijas. Tas ir iemesls, kāpēc mēs piedāvājam arī operatoru apmācību kursus, kas pielāgoti katra klienta vajadzībām un prasībām.

Radīti pārmaiņām

Gadījumā, ja jums ir nepieciešams pielāgot iepakošanas sistēmu, lai ražotu jaunu produktu vai arī ir palielinājušies ražošanas apjomi, mēs būsim priecīgi jums palīdzēt. Elastīgums ir viena no svarīgākajām mūsu iekārtu priekšrocībām.