Radīt vērtīgu iepakojuma dizainu

Mūsdienās arvien biežāk lēmumu par produkta iegādi pircējs pieņem vienatnē. Nereti vienīgais palīgs lēmuma pieņemšanā ir produkta iepakojums.

Pircējs par produktu spriež ne tikai no iepakojuma apdrukas efektīguma un tajā iekļautās informācijas, bet arī no iepakojuma svara, lietošanas ērtuma un iespējas to atkārtoti izmantot vai pārstrādāt.

Veiksmīga sadarbības pieredze

Veidojot sava iepakojuma dizainu, jums, protams, jāņem vērā ne tikai patērētāju vēlmes un vajadzības. Ja vēlaties radīt veiksmīgu sava zīmola tēlu, jūs nedrīkstat par zemu novērtēt arī jūsu klientu un izplatītāju prasības. Tādēļ nav brīnums, ka iepakojuma dizains daudzos uzņēmumos ir ieņēmis prioritāru lomu.

Būtiska jūsu zīmola sastāvdaļa

Iepakojumam ir būtiska loma jūsu zīmola veidošanā, ražošanas procesā un finansiālajos panākumos. Radīt iepakojumu, kas rada optimālu vērtību jūsu klientiem un patērētājiem ir tas, ko mēs varam darīt, tikai sadarbojoties ar jums un jūsu speciālistiem, kuri ir iesaistīti idejas tapšanā un realizācijas procesā.

Strādāsim kopā

Mūsu kopīgajā iepakojuma izstrādes darba gaitā radīsies pašsaprotami jautājumi. Kādā veidā un uz kurieni produkti tiks transportēti? Vai produkti ir trausli? Mitri? Saldēti? Vai tie tiek uzglabāti mitrā vidē?

Tad mēs turpināsim ar mazliet sarežģītākiem jautājumiem: kā mēs varētu vienkāršot jūsu iepakojumu? Kā mēs varētu samazināt laiku, kas jāpatērē kastes pārkraujot veikala plauktos? Kādas vēl Jūsu prasības un vajadzības mēs varētu transformēt jaunās iepakojuma dizaina idejās?

Darbs ar mūsu speciālistiem

Laikā, kad tiek materializētas jūsu iepakojuma idejas, mūsu apdrukas un strukturālā dizaina speciālisti strādā ciešā sadarbībā ar jūsu speciālistiem. Ja nepieciešams, padomu meklējam citos Stora Enso grupas uzņēmumos vai piesaistām speciālistus no malas.

Ideālais iepakojums jūsu produktam

Mūsu sadarbības rezultātā mēs pilnīgi noteikti nonāksim līdz ideālam, pilnībā pielāgotam un ērti lietojamam iepakojuma risinājumam tieši jūsu produktam.

Raugoties uz visu iepakojuma dzīves ciklu, redzams, ka ieguvumi, lietojot pārdomāta dizaina iepakojumu, ir neskaitāmi: efektīvāks iepakojums, ar rokām jāceļ mazāks svars, līdz ar to mazāk ievainojumu, vienkāršāka liela daudzuma pārkraušana, vienkāršāka uzglabāšana un identifikācija un vēl daudz citi.