Efektīga apdruka pārdod jūsu vietā

Kritēriji pēc kuriem patērētāji pieņem lēmumu par pirkumu, pastāvīgi mainās, taču ir kāda izteikta tendence. Aizvien vairāk pirkumu tiek izdarīti lielajos iepirkumu centros un veikalos/noliktavās.

Bieži vien lielajos iepirkumu centros un veikalos/noliktavās pircēja vienīgais iepirkumu ceļvedis ir preces iepakojums, un vienīgi preces iepakojums nosaka to, vai pircējs izlems pirkt šo vai citu preci. Zīmolu īpašnieki, kas to saprot un novērtē iepakojuma nozīmību, nenoliedzami gūs panākumus savas produkcijas tirdzniecībā.

Informēt vairāk- pārdot vairāk

Izmantojot uzkrītošu, informatīvu un zīmolu atpazīstamību veicinošu apdruku uz preču iepakojuma, pircēji ne tikai ievēros un labāk iepazīs jūsu produktu. Tas palielinās arī zīmola atpazīstamību un nenoliedzami palielinās pārdošanas apjomus.

Mēmais pārdevējs

Apdrukājot iepakojumu, jūs ne tikai varat uzvarēt konkurences cīniņā veikalu plauktos. Jūsu iepakojums būs jūsu mēmais pārdevējs visā loģistikas ķēdē, sākot no iekraušanas platformas līdz pat veikala noliktavai.

Daudziem uzņēmumiem iepakojums ir kļuvis par vērtīgāko mārketinga instrumentu un mēs, Stora Enso Packaging, esam reaģējuši uz šo pieaugošo vajadzību pēc apdrukāta iepakojuma, un veicam ieguldījumus drukāšanas tehnoloģijās un iekārtās.

Mēs Jums palīdzēsim

Mūsu dizaineri ir apdrukas dizaina speciālisti un mūsu dizaineru komanda priecāsies, ja varēs palīdzēt jums izveidot efektīgu apdruku. Lai rastu ideālu dizaina risinājumu, mēs varam radīt apdruku, sākot jau no jūsu idejas, vai arī mēs varam sadarboties ar jūsu izvēlēto reklāmas aģentūru. Ar mūsu palīdzību apdruka uz jūsu preču iepakojuma palīdzēs atpazīt jūsu zīmolu, informēs pircēju par preci un palīdzēs cilvēkiem izvēlēties tieši jūsu produktu.

Skaista apdruka jebkuram iepakojumam

Nav svarīgi, vai esat pārtikas, dzērienu, elektronikas, ķimikāliju, mēbeļu, papīra vai citu produktu biznesā, mēs varam nodrošināt jūsu iepakojumu ar izteiksmīgu un interesantu apdruku.

Mēs, Stora Enso Packaging,  strādājam ar augstas kvalitātes ofseta un fleksogrāfijas apdrukas paņēmieniem. Lai jūsu iepakojums izceltos, veidojot apdrukas dizainu, mēs varam veiksmīgi izmantot arī dažādus specefektus, kā piemēram, matēto un spīdīgo laku, reljefa presi vai foliju.

Abpusēji sadarbojoties, mēs atradīsim vislabāko risinājumu, kas ideāli atbilst jūsu produktam, jūsu izplatīšanas procesam, jūsu apjomiem - un, ne mazāk svarīgi, risinājumu, kas atbilst Jūsu produkta gala patērētāja vēlmēm.