Gofrētais kartons: rītdienas iepakojuma materiāls

Nav šaubu, ka gofrētais kartons ir iepakojuma materiāls ar rītdienu. Tas vienlaicīgi ir viegls, izturīgs, elastīgs un efektīvs no izmaksu viedokļa. Un, atšķirībā no citiem iepakojuma materiāliem, tas ir ne tikai atkārtoti pārstrādājams, bet pat pilnīgi atjaunojams, jo tas ir izgatavots no koku šķiedras.

“Mēs uzlabosim Jūsu iepakojumu”

Brīdī, kad Jūsu partneris iepakojuma izvēlē kļūst Stora Enso Packaging, gofrētā kartona izmantošana kļūst par jūsu uzņēmuma un apkārtējās vides veiksmes atslēgu. Uzmanības centrā izvirzot visu produkta loģistikas ķēdi, mēs piemērosim iepakojuma risinājumu tā pielietojumam, kas novedīs pie ievērojamiem jūsu uzņēmuma līdzekļu ietaupījumiem.

Iepakojuma kvalitāte

Stora Enso Packaging ir uzkrātas zināšanas un pieredze darbam ar dažādas izturības gofrētā kartona materiāliem, sākot no ļoti plāniem un beidzot ar ļoti augstas slodzes izturības materiāliem.

Vissvarīgākais jums ir tas, lai jūsu iepakojums atbilstu jūsu klientu un gala patērētāju vēlmēm un vajadzībām. Tieši tādēļ jūsu iepakojuma kvalitāte ir mūsu svarīgākais uzdevums.

Iepakojums, kas atbilst lietotāja vajadzībām

Par cik mums ir ļoti svarīga iepakojuma kvalitāte, mēs vienmēr darām visu, lai iepakojums atbilstu lietotāja vajadzībām, lai kādas būtu prasības - iepakot vieglu, smagu, mitru vai trauslu priekšmetu vai arī, lai iepakojums izturētu īpašus apstākļus, kā piemēram, ekstrēmas temperatūras vai mitrumu.

Vairāk nekā gaidīts

Īpaši izstrādājot iepakojuma risinājumu katram klientam, iepakojuma funkcijas un pielietojums var būt plašāks nekā sākumā domāts.

Brīdī, kad runa ir par patiešām smagu vai ļoti vērtīgu preču iepakojumu, tad, piemēram, koka iepakojums varētu šķist acīmredzama izvēle. Tomēr daudzos gadījumos gofrētā kartona iepakojums piedāvā nepieciešamos stiprības raksturlielumus, tādējādi samazinot iepakojuma svaru un izmaksas, salīdzinot ar koka iepakojumu.

Gofrētā kartona noslēpums

Gofrētais kartons ir pielietojams daudz plašāk, ne tikai kā iepakojuma materiāls. Sazinieties ar mums, ja Jums nepieciešamas aizsarglosknes, palešu apmales, režģi, starplikas vai citi gofrētā kartona izstrādājumi. Nav daudz citu materiālu ar tik ļoti plašu neatklātu pielietojumu klāstu, kā tas ir gofrētajam kartonam.