Mainīsim nākotni ar atjaunojamu iepakojumu

Atklājot iespējas kādas sniedz iepakojums, tā nozīme visā pasaulē ir augusi. Iepakojuma nozīme pasaulē ik dienu pieaug, tādēļ mēs, Stora Enso Packaging, esam uzsākuši jaunu misiju: Mainīt nākotni ar atjaunojamu iepakojumu. Atļaujiet paskaidrot, ko tas nozīmē mums – un jums.

Ja esat ražotājs, tirgotājs, uzņēmējs vai zīmola īpašnieks, mēs vēlamies būt Jūsu uzticamais sadarbības partneris atjaunojama iepakojuma risinājumu un materiālu izvēlē. Tie, protams, ir izaicinoši mērķi, kurus varam sasniegt tikai pastāvīgā sadarbībā ar jums un jūsu speciālistiem.

Mēs aicinām jūsu padomāt par iepakojumu

Ar inovatīviem iepakojuma risinājumiem mēs vēlamies veicināt jūsu biznesu, radot piemērotāko iepakojumu jūsu produktam. Mūsu plašais augstvērtīgo materiālu piedāvājums jau šobrīd tiek izmantots dažādās nozarēs. Radot jaunus iepakojumu risinājums, mēs vienmēr meklējam idejas ārpus ierastā, smeļoties iedvesmu no labākajiem iepakojumiem pasaulē.

Vairojiet sava zīmola vērtību ar iepakojumu

Patērētājiem un tirgotājiem iepakojuma nozīme arvien pieaug. Tas kļūst īpaši svarīgi, ja Jūsu produkti tiek pārdoti pašapkalpošanās un vairumtirdzniecības veikalu ķēdēs. Mūsu sadarbības rezultātā Jūs labāk izpratīsiet kā ar iepakojuma dizainu un apdrukas palīdzību Jūs varat apmierināt patērētāju prasības.

Patērētāju pieredze

Zīmola veidošana un saziņa ar pircēju ar iepakojuma palīdzību ir saistītas ne tikai ar pārdošanu, bet arī ar pieredzi, ko gūst patērētājs saskarē ar Jūsu produkta iepakojumu – pārvadāšana, uzglabāšana, lietošana un atbrīvošanās no tā. Mēs, ciešā sadarbībā ar Jums, izveidosim vispiemērotāko iepakojumu tieši Jūsu zīmolam.

Uzlabojiet savu iepakojumu

Piemērotu materiālu izvēle, atbilstošas apdrukas un produktu aizsargājošas iepakojuma konstrukcijas izvēle ir lietas ar ko jāsāk, ja vēlaties padarīt savu iepakojumu labāku. Mūsu izpratnē iepakojums nav tikai kaste, bet gan viss iepakojuma dzīves cikls.

Ciešā sadarbībā ar Jums, mēs attīstītām laiku un izmaksas ietaupošas automātiskās iepakošanas sistēmas gandrīz jebkuram iepakošanas procesam. Būtiski, lai automātiskā pakošanas iekārta ideāli atbilstu jūsu ražošanas un loģistikas procesiem. Mūsu piedāvājums ietver automātiskās pakošanas iekārtas dažādiem iepakojuma modeļiem.

Globālā atbildība

Bojātu preču atkritumi ir viens no pasaules svarīgākajiem vides jautājumiem. Izmantojot uzlabotu iepakojumu, Jūsu produkti tiks pasargāti visa ražošanas un loģistikas procesa gaitā.

Izvēle par labu gofrētajam kartonam pati par sevi jau ir atbildības uzņemšanās par nākotni. Mēs izmantojam izejvielu, kas pastāvīgi aug (koksne-> celuloze-> papīrs), un tas nozīmē ne tikai pārstrādājamu, bet arī dabiski atjaunojamu izejvielu.

Daudzi lieli uzņēmumi ir nākuši klajā ar ambicioziem paziņojumiem un solījumiem saistībā ar ilgtspēju un iepakojumu. Daži uzņēmumi pat izvirzījuši sev mērķi izmantot tikai un vienīgi atkārtoti pārstrādājamu iepakojumu un nepieļaut nevienas iepakojuma vienības nonākšanu apkārtējā vidē. Ar mūsu iepakojumu risinājumiem, kas veidoti no atjaunojama materiāla, mēs jums palīdzēsim sasniegt jūsu mērķus.

Jūsu iepakojuma pārveidošana ir aizraujošs process un mums ir svarīgi, lai mūsu sadarbības laikā Jūs jūtaties pārliecināti un iedvesmoti. Tieši tāpēc mēs vienmēr esam gatavi uzklausīt, mācīties un attīstīties ar mērķi piemēroties Jūsu vajadzībām.