Iepakojuma procesa automatizācija un racionalizācija

Efektīvas automatizācijas pamatā ir tai piemērots kārbas dizains. Savukārt iepakojuma pilnu potenciālu iespējams sasniegt, izmantojot uzticamu un pārdomātu iepakošanas risinājumu. Stora Enso Packaging Automation departamentā mēs zinām visu, kas jāzina par abiem šiem aspektiem.

Mūsu sortiments ietver visu, sākot ar kārbu veidošanas iekārtām un pakotājiem, un beidzot ar robotiem preču novietošanai uz paletēm, iepakošanas nodalījumiem un iepakošanas iekārtām. Šis darbības vēriens ir viena mūsu piedāvājuma stiprajām pusēm. Vēl viena priekšrocība ir mūsu plašā pieredze darbā ar dažādu iekārtu savstarpēju kombinēšanu. Taču sāksim no paša sākuma — jūsu produkta. Visu pārējo atrisināsim kopīgi ar jums.

Pārbaudīts un gatavs

Vispirms kopā ar jums un jūsu iekārtu operatoriem mēs pārbaudām, vai iekārtas un materiāli darbojas nevainojami. Ja kāda detaļa nedarbosies optimāli, mēs to pirms piegādes salabosim. Izmēģinājuma laikā jūs saņemsiet visu sistēmas dokumentāciju un mēs sniegsim pilnīgu ekspluatācijas garantiju. Kad būs pienācis laiks sistēmu uzstādīt jūsu ražotnē, visus darbus veiks mūsu automatizācijas inženieri. Viņi arī nodrošinās, lai būtu uzstādītas visas palīgiekārtas, piemēram, roboti, konveijeri, iekārtas kraušanai uz paletēm, kā arī ietīšanas un marķēšanas iekārtas.

Neparasti daudzveidīgs serviss

Tas, ka mēs piedāvājam gan iepakošanas sistēmas, gan gofrētā kartona materiālus, ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc mūs tik augstu novērtē mūsu klienti. Viens sadarbības partneris divās nozarēs — kas var būt vienkāršāk! Tas pats attiecas uz mūsu automatizācijas inženieriem, ar kuriem varat sazināties, lai veiktu pielāgojumus. Pie mums strādā augsti kvalificēti automatizācijas speciālisti, kas saņēmuši apmācību ne vien programmēšanas un PLC jomā, bet arī saistībā ar gofrētā kartona materiāliem un iepakojumiem. Tāpēc viņi var ātri noteikt, vai kļūme radusies materiāla vai iekārtas dēļ.