Risinājumi, kuru pamatā ir inovācija

Inovācija ir viens no mūsu biznesa stūrakmeņiem. Mēs ieviešam inovācijas sadarbībā ar klientiem un mūsu klientu klientiem, lai radītu risinājumus, kas apmierina viņu vajadzības un rada jaunu pievienoto vērtību.

Informācija par tirgu un patērētājiem

Ar savu skatījumu uz iepakojumu nozares nākotni mēs dalāmies mūsu Viewpoint izdevumos. Esam publicējuši Viewpoint numurus, kas veltīti pārtikas produktu iepakojumam, plaša patēriņa elektronikas, mazumtirdzniecības, tiešsaistes un piena produktu nozarēm, kā arī iepakojumam t. s. tūkstošgades paaudzei. Šajos izdevumos mūsu klienti var uzzināt, kā rīkoties, lai iepakojumu pārvērstu par biznesa iespējām.

Dizaina izstrāde

DesignStudio darbnīcās Eiropā un Ķīnā mūsu pieredzējušie dizaineri izstrādā nākotnes iepakojumu risinājumus, izmantojot pārbaudītas metodes un rīkus. Plašā pieredze, kas gūta visos mūsu darbības tirgos, ļauj izstrādāt iepakojuma dizainus zīmolu īpašniekiem un mazumtirgotājiem faktiski no visām nozarēm. Lai kopīgi radītu un izstrādātu jaunus risinājumus, mēs kopā ar saviem klientiem katru gadu organizējam vairāk nekā 150 dizaina darbnīcas.

Materiālu īpašības

Mēs radām gofrētā kartona risinājumus, izmantojot modernu un vieglu iepakojuma papīru, optimizējot iepakojuma svaru un tehniskos rādītājus visā piegādes ķēdē. Stora Enso ir viens no materiālu inovācijas līderiem, kurš kartona ražošanai ir izmantojis mikrofibrilēto celulozi (MFC), radot pievienotās vērtības produktu ar unikālām īpašībām, uzlabojot iepakojuma tehniskos rādītājus.

Viedais iepakojums

Stora Enso izstrādā viedus iepakojumu risinājumus, kuru pamatā ir RFID tehnoloģija, padarot iepakojumu "gudrāku", nodrošinot savienojamību un datu pārraides iespējas. Mēs piedāvājam visaptverošus risinājumus, lai iesaistītu patērētājus, aizsargātu zīmolus un palīdzētu klientiem uzlabot piegādes ķēdes pārvaldības efektivitāti.