Risinājumi, kuru pamatā ir inovācija

Inovācija ir viens no mūsu biznesa stūrakmeņiem. Mēs ieviešam inovācijas sadarbībā ar klientiem un mūsu klientu klientiem, lai radītu risinājumus, kas apmierina viņu vajadzības un rada jaunu pievienoto vērtību.

Informācija par tirgu un patērētājiem

Ar savu skatījumu uz iepakojumu nozares nākotni mēs dalāmies mūsu Viewpoint izdevumos. Esam publicējuši Viewpoint numurus, kas veltīti iepakojumiem pārtikas produktu, plaša patēriņa elektronikas, mazumtirdzniecības, tiešsaistes un piena produktu nozarēm, kā arī iepakojumiem t. s. tūkstošgades paaudzei. Šajos izdevumos mūsu klienti var uzzināt, kā rīkoties, lai iepakojumus pārvērstu par biznesa iespējām. Piemēram, mēs varam veikt patērētāju izpēti, izmantojot acu kustības noteikšanas pētījumus, lai izmēģinātu un mūsu klientiem radītu lietotājam maksimāli draudzīgus iepakojumu dizainus.

Dizaina izstrāde

Mūsu desmit DesignStudio darbnīcās Eiropā un Ķīnā mūsu pieredzējušie dizaineri izstrādā iepakojumu risinājumus rītdienai, izmantojot pārbaudītas metodes un rīkus. Plašā pieredze, kas gūta visos mūsu darbības tirgos, ļauj izstrādāt iepakojumu dizainus zīmolu īpašniekiem un mazumtirgotājiem faktiski no visām nozarēm. Lai kopīgi radītu un izstrādātu jaunus risinājumus, mēs kopā ar saviem klientiem katru gadu organizējam vairāk nekā 150 dizaina darbnīcas.

Materiālu īpašības

Mēs radām gofrētā kartona risinājumus, izmantojot modernu un vieglu taras kartonu, lai optimizētu iepakojuma svaru un tehniskos rādītājus visā piegādes ķēdē. Stora Enso ir viens no materiālu inovācijas līderiem, kurš savos kartona materiālos ir ieviesis mikrofibrilēto celulozi (MFC), lai radītu pievienoto vērtību ar unikālām īpašībām, kas uzlabo iepakojuma tehniskos rādītājus.

Viedais iepakojums

Stora Enso izstrādā viedus iepakojumu risinājumus, kuru pamatā ir RFID tehnoloģija, lai iepakojumu padarītu gudrāku, nodrošinot savienojamību un datu pārraides iespējas. Mēs piedāvājam visaptverošus risinājumus, kā iesaistīt patērētājus, aizsargāt zīmolus un palīdzēt klientiem uzlabot piegādes ķēdes pārvaldības efektivitāti.