Iepakojums ķimikālijām

Rūpniecisko iekārtu iepakojumu tirgu raksturo arvien sarežģītāki globālo piegādātāju tīkli un ilgāks transportēšanas laiks oriģināliekārtu ražotāju (OEM) detaļām. Zemo izmaksu tirgus konkurence spiež OEM izstrādāt jaunas stratēģijas un ieguldīt produktu izstrādes, jaunu uzņēmējdarbības modeļu, zīmolvedības un ilgtspējas inovācijās. Vēl viena augoša globāla problēma ir viltoti produkti, kas zīmolu īpašniekiem nozīmē zaudētu noietu.

Izaicinājumi

Rūpniecisko iekārtu vērtību ķēdes kļūst arvien globālākas, un tās raksturo sarežģītas loģistikas sistēmas.

Ražotāji vēlas optimizēt izmaksas, gan īstenojot jaunas iegādes stratēģijas, gan racionalizējot sortimentu, gan samazinot apgrozāmo kapitālu.

Arvien plašāk izplatītās problēmas ar viltotām detaļām un produktiem, oriģinālo produktu pārveidošanu un atkārtotu uzpildīšanu negatīvi ietekmē produktu un zīmolu uzticamību klientu acīs.

Kā var palīdzēt iepakojums

Gudrs strukturālais dizains var padarīt iepakojumu vienkāršāku, samazināt tā apjomu un palielināt transportēšanas efektivitāti. Izmantojot gudri veidotus gofrētā kartona ieliktņus, produkti tiek labāk aizsargāti transportēšanas un iepakošanas posmā, turklāt var uzlabot arī izpakošanas procesu.

Gofrētā kartona iepakojums ir ilgtspējīga un izmaksu un svara ziņā rentabla alternatīva koka paletēm vai starpsienām, ko bieži izmanto šajā segmentā.

Viedais iepakojums nodrošina reālu autentiskuma pierādījumu un aizsardzību pret pārveidojumiem. To var izmantot arī, lai izsekotu produktu atrašanās vietu visā piegādes ķēdē un samazinātu tās sarežģītību.