Iepakojums biroja papīram

Digitalizācija ievieš pārmaiņas visos papīra ražotāju tirgus līmeņos. Cieš tradicionālās avīzes, jo patērētāji arvien biežāk ziņas lasa tiešsaistē. Šī situācija mazāk skar iespiestos žurnālus, un parādās arvien jauni specializēti žurnāli noteiktām patērētāju mērķauditorijām. Biroju darbiniekiem joprojām ir vajadzīgi drukāti dokumenti, taču digitālās tehnoloģijas un "zaļās" iepirkuma politikas prasa samazināt biroja papīra lokšņu patēriņu. Klasiskās grāmatas joprojām ir vairāk pieprasītas par digitālajām, un daži tirgi palēnām atkopjas pēc gadiem ilgas lejupslīdes. Tomēr papīra produktu iepakojuma globālais tirgus aug, jo palielinās arī planētas iedzīvotāju skaits un mainās patērētāju ieradumi.

Izaicinājumi

Papīra produktu nozare piedzīvo sarežģītu pāreju no drukāta uz digitālu patēriņu, kas ietekmē laikrakstu un žurnālu pieprasījumu.

Atsevišķi drukāto izdevumu (tai skaitā specializētu žurnālu un grāmatu) segmenti ir noturīgāki pret šo lejupslīdi un pat piedzīvo izaugsmi.

Arī drukāšanas vajadzības birojos nemazinās, jo uzņēmumi turpina lietot biroja papīru un printerus. Mazumtirdzniecība ir vēl viena kategorija, kurā drukātiem materiāliem ir liela nozīme un izaugsmes iespējas, jo klientiem paredzēti žurnāli un brošūras tiek izmantoti, lai veicinātu pieprasījumu un rosinātu patērētājus doties uz veikaliem.

Kā var palīdzēt iepakojums

Peļņas samazināšanās papīra produktu nozarē, liek samazināt izmaksas visā papīra izstrādājumu ražošanas un piegāžu ķēdē. Integrētas iepakošanas iekārtas var palīdzēt uzturēt rentablu iepakošanas procesu, piemēram, žurnāliem, grāmatām un biroja papīram.

Gudri risinājumi attiecībā uz strukturālo dizainu un papīra produktu iepakojumu materiāliem var samazināt iepakojuma noliktavas vienību skaitu un izmantotā materiāla apjomu, nemazinot produktu aizsardzību transportēšanas laikā.

Aktīvi strādājot pie atbilstošas kvalitātes materiāla izvēles un paplašinot šķiedrmateriālu izmantošanas iespējas, zīmolu īpašnieki var samazināt iepakojuma svaru un izmēru, nesamazinot gofrētā kartona kvalitāti un izturību.