Papīrs gofrētā kartona ražošanai: iepakojuma sākums

Stora Enso Packaging ražo augstas kvalitātes papīru gofrētā kartona ražošanai gludajiem un gofrētajiem slāņiem. Izmantojot modernas un efektīvas papīra mašīnas, mēs varam piedāvāt materiālu ar noturīgu, stabilu kvalitāti.

Stora Enso ražotnes, kurās izgatavo papīru gofrētā kartona ražošanai (containerboard) - materiālu, kas paredzēts iepakojuma gludajiem un gofrētajiem slāņiem , piegādā gan StoraEnso uzņēmuma iepakojuma ražotnēm, gan citiem klientiem.

Atbilstošs materiāls jūsu iepakojumam

Kamēr citi runā par to, ka iepakojums jāražo no iespējami vieglāka materiāla (papīra), mēs vēlētos uz šo jautājumu skatīties plašāk.

“Izvēlēties atbilstošu materiālu iepakojumam nozīmē izvērtēt ne tikai tā svaru, bet optimizēt visu iepakojuma risinājumu kopumā”.

Izvēle- izmantot iepakojumam vieglāko materiālu- nesniedz nekādus ieguvumus, it īpaši, ja šādā materiālā iepakots produkts ceļā pie klienta tiek bojāts vai arī tas sabojā citus produktus. Tādēļ mēs lietojam jēdzienu „atbilstoša materiāla izvēle”. Izvēlēties atbilstošu materiālu nozīmē ņemt vērā visus iepakojuma dzīves cikla aspektus, ne tikai materiāla svaru. Iepakojuma materiālam jābūt atbilstošam tā pielietojumam.

Jūsu iepakojuma kvalitāte

Ja jūsu mērķis ir samazināt brāķa daudzumu, ietaupīt finanses un saudzēt apkārtējo vidi, tad nepieciešams ņemt vērā visu iepakojuma dzīves ciklu. Un šeit mēs jums varam palīdzēt!

Kvalitātes līderi

Papīru gofrētā kartona ražošanai no mūsu rūpnīcām Ostrolekā (Polija), Heinolā un Varkaus (Somija) augstas kvalitātes gofrētā kartona ražošanai izmantoto gan Stora Enso, gan citi iepakojuma ražotāji.

Heinolas rūpnīca ražo ķīmiski- mehāniskās celulozes papīru (semi-chemical) gofrētajam slānim, kas ražots no pirmreizējās koksnes šķiedras, un izplata to visā pasaulē. Ostrolekas rūpnīca ražo makulatūras papīru ar celulozes virsmu (kraft-top) un makulatūras papīrus gludajam slānim, kā arī makulatūras papīru gofrētajam slānim, kas ražots, izmantojot 100% pārstrādātas šķiedras.

Tā kā mēs esam pilnībā integrēti ar Stora Enso iepakojuma ražošanas rūpnīcām, mēs savstarpēji nepārtraukti apmaināmies ar pieredzi un pārliecināmies, ka mūsu papīra kvalitāte nodrošina optimālu efektivitāti jūsu iepakošanas iekārtās.

Kļūstiet par līderi kopā ar mums

Mūsu izpratnē kvalitāte ir ne tikai mūsu labāko materiālu piedāvāšana klientiem. Kvalitāte ir arī mūsu pieredze, zināšanas, klientu servisa un piegādes kvalitāte visaugstākajā līmenī. Mēs veicam materiālu testus mūsu pašu pētniecības centrā, un mēs varam atrisināt visdažādākās tehniskās problēmas saistībā ar materiāla kvalitāti.

Tehniskais atbalsts mūsu klientiem

Mēs esam pārliecināti par izmantoto materiālu kvalitātes stabilitāti visos loģistikas ķēdes posmos, kā arī par tā kvalitāti uz jūsu iekārtām, tādējādi nodrošinot jūsu ražošanas procesa maksimālu efektivitāti.

Nepieciešamības gadījumā visas ar materiāla kvalitāti saistītās problēmas atrisinās mūsu tehnoloģiju un laboratorijas speciālisti.

Mūsu komanda darbojas arī proaktīvi, lai palīdzētu jums attīstīt un uzlabot jūsu produkta kvalitāti.