Materiāli, kas pielāgoti jūsu prasībām

Stora Enso Ostrolekas rūpnīca Polijā ir viena no vadošajām modernākajām rūpnīcām, kurā ražo papīru gofrētā kartona plakanajam un gofrētajam slānim no atkārtoti pārstrādātām šķiedrām.

Nesenās 285 miljonu eiro investīcijas jaunajā papīra mašīnā, kā arī jaunajā spēkstacijā, ir padarījušas Ostrolekas rūpnīcu par vadošo rūpnīcu, kurā ražo materiālus gofrētā kartona ražošanai no atkārtoti pārstrādāta papīra.

Viegls un izturīgs

Pateicoties lielām investīcijām Ostrolekas papīra mašīnā, mēs jums šodien varam piedāvāt plaša spektra materiālus gofrētā kartona ražošanai un esam gatavi izpildīt visstingrākās mūsu klientu kvalitātes prasības.

Ostrolekas rūpnīcā ražotie materiāli gofrētā kartona ražošanai apvieno sevī izcilu izturību un ļoti mazu laukuma svaru. Šīs īpašības palīdz mums piedāvāt jums piemērotu materiālu jūsu iepakojuma risinājumiem.

Situācijā, kad klienti pieprasa atjaunojamu iepakojumu ar mazu laukuma svaru, bet nevēlas lai ciestu iepakojuma kvalitāte, Ostrolekā ražotie materiāli ir ideāls risinājums gandrīz jebkura veida iepakojumam.

Gluds un kvalitatīvs

Starp citām iezīmēm, kas palīdz Ostrolekā ražotajiem materiāliem apsteigt konkurentus, ir unikālais žāvēšanas process, kura laikā papīrs tiek žāvēts no abām pusēm. Tas sniedz papīram ideālu, vienmērīgu gludumu.

Jaunā materiāla augstā kvalitāte un izturība palielinās Jūsu gofrētā kartona ražošanas iekārtu efektivitāti. Dažāda veida pārbaudes ir pierādījušas, ka šī materiāla efektivitāte ir daudz augstāka nekā konkurējošajiem materiāliem.

Lielāka piegāžu stabilitāte

Pateicoties investīcijām, Stora Enso Packaging var jums piedāvāt ļoti augstas kvalitātes materiālus, kas piemēroti tieši jūsu vajadzībām. Tas arī padara mūs mazāk atkarīgus no ārējiem piegādātājiem, kas nodrošina stabilākas piegādes un materiāla kvalitāti mūsu klientiem.

Kādēļ jums būtu jāizvēlas Ostrolekā ražotie materiāli

Ostrolekā ražoto materiālu kvalitāti nešaubīgi var sajust un redzēt aplūkojot paraugus. Parametri, kas nosaka materiālu kvalitāti ir sekojoši: izturība piegādes laikā visos loģistikas ķēdes posmos, gluda virsma, augsta izturība pret caurspiešanu, augsta spiedes izturība plakanā virzienā, kā arī izcils virsmas gludums un tās vienmērīgums. Svarīgi, ka šis materiāls 100% tiek ražots no atkārtoti pārstrādātām šķiedrām, kas to padara par videi un lietotājam draudzīgu materiālu.

Rūpējoties par otrreizējo pārstrādi

Ostrolekā mēs esam izveidojuši arī savu otrreizējās pārstrādes organizāciju. Mūsu lielajam pārstrādes uzņēmumam ir būtiska loma, uzlabojot makulatūras savākšanas rādītājus un atkritumu papīra izlietojumu Polijā. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jūs vēlaties uzzināt, kā mēs varam pārvērst jūsu makulatūru augstas kvalitātes iepakojumā.