SC papīrs gofrēšanai - izcila kvalitāte

Somijā, Heinolas rūpnīcā ražotais SC (ķīmiski- mehāniskās celulozes) papīrs gofrēšanai ir speciāli radīts izmantošanai apstākļos, kas papīram ir īpaši nelabvēlīgi. Augļu, dārzeņu, citu pārtikas produktu, kā arī elektronikas un īpaši smagu preču iepakošana un transportēšana, ir tikai daži piemēri.

Materiāls, kas dzīvo līdzi jūsu kvalitātes prasībām

Ja jūs esat pārtikas preču, piemēram augļu vai dārzeņu ražotājs, jūs noteikti ļoti labi pārzināt nosacījumus, kādiem jāatbilst to iepakojumam. Nosacījumi ietver produkta aizsardzību transportēšanas laikā, izturību pret mitrumu un ievērojamām temperatūras svārstībām.

Papildus tam jūs noteikti vēlaties augstus produktivitātes rādītājus un tādēļ vienlīdz svarīga ir iepakojuma piemērotība jūsu ražošanas procesam un iepakojuma ražošanā izmantoto materiālu kvalitātes stabilitātei.

Heinolas rūpnīcā ražotais papīrs gofrēšanai atbilst šīm vajadzībām. Materiālu ražo, izmantojot pirmo reizi apstrādātas koksnes šķiedras, kas nodrošina izcilu papīra tīrību, cietību un mitruma noturību.

Heinolas rūpnīcā ražotais SC materiāls ir ideāli piemērots ne tikai augļu un dārzeņu iepakojumam, bet arī citu pārtikas produktu kā arī elektronikas un īpaši smagu preču iepakošanai.

Izcila kvalitāte
 

Ņemot vērā to, ka mūsu iepakojuma ražotnes izmanto Heinolas rūpnīcā ražoto materiālu, izcila kvalitāte ir garantēta. Visi SC materiāla kvalitātes rādītāji ir rūpīgi pielāgoti tam, lai uz pārstrādes iekārtām materiāls sniegtu vislabākos rezultātus.

Visas minētās īpašības ir padarījušas Heinola SC gofrējamo papīru par ļoti konkurētspējīgu materiālu, kas atbilst augstākajām starptautiskajiem standartiem - un tas, protams, palīdzēs jums sasniegt līdera pozīcijas gofrētā iepakojuma jomā.

Tīrs, higiēnisks – un videi draudzīgs

Pirmreizēji pārstrādāto šķiedru izmantošana nozīmē arī to, ka materiāls ir atjaunojams un pārstrādājams - citiem vārdiem sakot, tas ir nekaitīgs apkārtējais videi un piemērots jūsu biznesam.

Kvalitātes līderis

Ražošana Heinolas papīra rūpnīcā tika uzsākta 1961.gadā, un pateicoties nepārtrauktajiem ieguldījumiem, rūpnīca joprojām ir viena no vadošajām SC materiāla ražotnēm pasaulē. Kļūt par kvalitātes līderi nozīmē ne tikai ražot izcilu materiālu, bet arī nodrošināt klientu servisu.

Mūsu klientu servisa koncepcija ietver ļoti augstu piegādes uzticamību un mūsu tehnisko atbalsta dienesta komandu. Tehniskā atbalsta dienesta komanda ir eksperti tehnisko jautājumu risināšanai par gandrīz visu veidu iepakošanas iekārtām.

Ar mūsu bezkompromisu pieeju kvalitātes jautājumiem, mēs esam kļuvuši par vienu no pasaules labākajiem SC papīra gofrēšanai piegādātājiem. Lai mēs saglabātu šo pozīciju, mums ir nepieciešama nepārtraukta sadarbība ar mūsu klientiem. Ja Jums ir radušies jautājumi vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu SC papīru gofrēšanai, lūdzu, sazinieties ar mums.